UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Wróblewski zerknij jak wygląda modrzewina chodniki całe zarośnięte, to się nazywa należyte dbanie o nasze miasto. WSTYD!
Panie Wróblewski zerknij jak wygląda modrzewina chodniki całe zarośnięte, to się nazywa należyte dbanie o nasze miasto. WSTYD!