UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tajasne - Nawet jak skończy się w lesie? To mi w to graj, ja i okoliczni mieszkańcy będziemy mieli fantastyczną drogę dojazdową do Bażantarni. Tak czy siak dla nas to jak najbardziej potrzebne:) Żadnej alternatywy nie ma i nie będzie :D Rzecz jasna zaraz pieski będą szczekać i pokazywać swoje humory. .. Mam to gdzieś :D

Okoliczny

Anuluj