UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie tędy droga! Zgadzam się z Panem Senatorem Wcisłą, że nie wykorzystano żadnych innych wariantów dla udrożnienia Bema. A Prezydent at konsortem kurczowo forsują zły projekt. Kłaniają się teraz lata zaniedbań w planowaniu przestrzennym (a przecież 30 lat u Władzy). Przede wszystkim należy przebudować i to pilnie - ulice Żeromskiego, Kochanowskiego i zbudować Nową Kossaka - i wtedy okaże się że jest wystarczający By-pass i dla Straży i dla osobówek i żadna autostrada niebezpiecznie blisko Bażantarni potrzebna nie będzie. A Wschodnia w obecnym kształcie nic nie załatwia, poza zrywką drewna z Bażantarni z okolic Leśniczówki LP.

pioan