71
16.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ostatnio pisano o podwyżce wywozu śmieci dzisiaj o podwyżce ogrzewania. Jutro pewnie będzie o podwyżce za wodę.
(2021.06.16)
Co jeszcze podrożeje, bo ciepło mamy już droższe, za chwilę wywóz śmieci, a jeszcze została zimna woda i kanalizacja, bo cena obowiązywała do 21.05.2021r? Trzymać się za kieszeń bo opłaty za mieszkania wzrosną i to znacznie.
zyx (2021.06.16)
@edytowany - Odpowiem Ci jak fachowcy"z zarządu Olimpii, tam jeden z prezesow zasiedział się już tak długo, że tylko on i nie ma nikogo innego. Proszę nam podać kandydata, - oświadczyli, ktory przedstawi nam plan naprawczy, a my go zweryfikujemy, Czyli ci co mieli odejść oceniali tych ktorzy chcieli ratować ten klub, oczywiście żaden z wielu kandydatow nie spełnił oczekiwanych kryteriòw i ekipa pozostała jak zawsze ta sama, - jest to tzw. WYŁĄCZNOŚĆ NA WŁADZĘ. Podobny schemat jest w ratuszu, ten wybitny mąż stanu nie potrafi kontrolować inwestycji, dobierać wykonawcow i przede wszystkim jakości tych prac, ktore czesto okazują się zwykłymi bublami, edytowany masz problem z przekopem i PIS- em, bo ja w te obietnice patrząc na postęp robòt, - wierzę, ,- spròbuj uwierzyc też, że to dla nas, dla naszego regionu, że to szansa na nasz rozwòj daj nam i sobie szansę. pozdrawiam
Do wymiany (2021.06.16)
Od września 2021 podwyżka za śmieci 20% i ciepło 10%. Tylko proszę nie piszcie że to wina PIS bo przez ostanie 25 lat energetyka nie została poddana terapii szokowej polegającej na modernizacji i całkowitej reorganizacji. Stała się raczej przechowalnią zatrudnienia i socjalnych przywilejów. W każdej gałęzi gospodarki w której państwo odgrywa znaczącą rolę do dziś nie udało się niczego zrestrukturyzować do poziomu umożliwiającego funkcjonowanie na zasadach rynkowych lub zlikwidować z powodów braku opłacalności. To tez wina regulacji i przepisów która narzuca Unia Europejska wymuszając zmiany w tempie na które budżet państwa nie ma środków. I nie pomogą tu żadne brednie o środkach unijnych bo cudów one nie sprawią i nie wiadomo kiedy będą.
(2021.06.16)

info

11  
  5
Bo ratuszowi POdwyżkowcy znają tylko jeden sposób zarządzania miastem - podwyżki opłat dla mieszkańców i wyprzedaż miejskiego majątku publicznego. Tak wg nich działa "wolny rynek". I emblonskie "wolne media"to POpierają.
lubie.kefir (2021.06.16)
To są efekty wieloletnich zaniedbań tych wszystkich złodziei z Wiejskiej. Co nas jeszcze czeka?
BANG (2021.06.16)

info

7  
  2
Polska jest biedna bo to kraj zlodziei
(2021.06.16)

info

6  
  0
I po co te nerwy, już niedługo rząd wprowadzi 15 i 16 emeryturę, dopłaty na dzieci zaplanowane, dopłaty za ilość żenerekw kaloryferze, Wróblewski powoła 25 wiceprezydenta dospraw obnizek opłat za ciepło i będzircie szczęśliwi wszyscy
Tjkm (2021.06.16)

info

5  
  1
prawdziwe podwyżki to będziecie mieli jak te kotly na gaz ruszą, ceny gazu zapewniam będą rosły I to skokowo w niedługim okresie, będziecie płakać z żalu za cenami z czerwca 2021 roku,
REAL (2021.06.16)

info

10  
  0
Prezydent Elbląga obiecał obniżkę o 20 procent. Proszę nie mydlić nam oczu. Jeśli nie potrafi myśleć strategicznie i nie spełni obietnicy wyborczej, niech zrezygnuje ze stanowiska. Jeśli tego nie zrobi, zachowa się tak, jak ci wszyscy, których pan/pani krytykuje w komentarzu
(2021.06.16)