UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prezydent Elbląga obiecał obniżkę o 20 procent. Proszę nie mydlić nam oczu. Jeśli nie potrafi myśleć strategicznie i nie spełni obietnicy wyborczej, niech zrezygnuje ze stanowiska. Jeśli tego nie zrobi, zachowa się tak, jak ci wszyscy, których pan/pani krytykuje w komentarzu