Wybrany wątek opinii

Obajtki i spółka muszą zarabiać krocie. Teofil łubu dubu w Enerdze zatrudnieni sami pisowcy!!!
(2021.06.16)
Prezydent Elbląga obiecał obniżkę o 20 procent. Proszę nie mydlić nam oczu. Jeśli nie potrafi myśleć strategicznie i nie spełni obietnicy wyborczej, niech zrezygnuje ze stanowiska. Jeśli tego nie zrobi, zachowa się tak, jak ci wszyscy, których pan/pani krytykuje w komentarzu
(2021.06.16)
Dlatego jeszcze istnieje!Polszewiki by już nas sprzedały!
Zbyszek65 (2021.06.16)
Powrót do komentarzy