Wybrany wątek opinii
Obajtki i spółka muszą zarabiać krocie. Teofil łubu dubu w Enerdze zatrudnieni sami pisowcy!!!
Do moderacji
Odpowiedz
37
23
Prezydent Elbląga obiecał obniżkę o 20 procent. Proszę nie mydlić nam oczu. Jeśli nie potrafi myśleć strategicznie i nie spełni obietnicy wyborczej, niech zrezygnuje ze stanowiska. Jeśli tego nie zrobi, zachowa się tak, jak ci wszyscy, których pan/pani krytykuje w komentarzu
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Dlatego jeszcze istnieje!Polszewiki by już nas sprzedały!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1