71
16.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zaczelo sie splacanie pisowego rozdawnictwa. Tylko koszty ponosza rowniez ci, ktorzy nie dostaja z tego nic.
Bravo (2021.06.16)

info

17  
  7
Klim tyle lat o tym mowi i pisze a miasto dalej nic.
(2021.06.16)

info

20  
  1
Ktoś zrobi porządek z tym dymiącym kominem ? Idioci myślą że nikt nie widzi w nocy jak to dymi na całe miasto ? To jest ekologia ? W d. sobie taka ekologie wsadźcie !!!!!
(2021.06.16)

info

9  
  0
Ob. red. red. Gruchalski, Gęsicki et consortes - z tą Waszą postępującą, żenującą, zaprzeczającą rzetelności dziennikarskiej i wolności słowa cenzurą poglądów i komentarzy na forum to w dalszym ciągu uważacie się za tzw. "wolne media", czy już jednak - zgodnie z prawdą - partyjne i stronnicze?
RobertKoliński (2021.06.16)

info

6  
  7
O, to całkiem jak naczelny komentarze na Portelu:)
Wolne Lewo (2021.06.16)
Nareszcie doszło po 20 latach, że nikt nie może konkurować z elektrociepłownią przy Elektrycznej, gdyż tam ciepło produkowane jest najtaniej. Dlaczego? Wielokrotnie już tłumaczyłem, bo jest produktem wtòrnym przy produkcji energi elektrycznej, jednak tych zawiłości nie ogarniają ci co niby rządzą w tym mieście a nauczanie ich trwa zbyt długo by to pojeli, koszty tych złych decyzji przenoszone są na nasze portfele. Czas wielki podziękować już im za te niespełnione obietnice, ktore wynikały z niewiedzy, podobnie jak w wielu innych dzialaniach a właściwie zaniechaniach z ktorymi ta ekipa wyraźnie sobie nie radziła.
Do wymiany (2021.06.16)
@Do wymiany - "Czas wielki podziękować już im za te niespełnione obietnice"- I co? Mamy wybrać PISowców? A Pisowskie obietnice, to już spełnione?
edytowany (2021.06.16)
najwięksi truciciele w mieście to epec i elektrociepłownia. Widać to często w nocy jaki idzie dym z największych kominów. Czarna brudna sadza, syf, kiła i mogiła a w dzień jakby papieża wybrali. .Są zdjęcia w necie jak nas trują. Co na to straż miejska która jest powołana do wykrywania trucicieli środowiska ? Tchórz was obleciał przyczepić się do molochów bo w sytuacji domków jednorodzinnych jesteście tacy gieroje ?
(2021.06.16)

info

11  
  0
@edytowany - może w końcu będzie kandydat na prezydenta od Hołowni, albo przynajmniej 40-latek, a nie ci, którzy znają się tylko na drogach, chociaż i to chrzanią, jak w przypadku Wschodniej. Oni z tej skorupy już nie wyjdą, ale łudzą się, że znowu popełnimy wyborczą omyłkę.
Basta (2021.06.16)
Czyli tyle krzyku, walki, wulgaryzmów, prostactwa a wychodzi na to, ze Klim mial rację! Prawda zawsze wyjdzie prędzej czy później, a teraz grzejmy się a zimą trzymajmy za portfele
(2021.06.16)

info

16  
  1