UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co jeszcze podrożeje, bo ciepło mamy już droższe, za chwilę wywóz śmieci, a jeszcze została zimna woda i kanalizacja, bo cena obowiązywała do 21.05.2021r? Trzymać się za kieszeń bo opłaty za mieszkania wzrosną i to znacznie.

zyx

Anuluj