A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W Elblągu nie rządzi PiS. Proszę nie manipulować ludzkimi umysłami.
"W Elblągu nie rządzi PiS. Proszę nie manipulować ludzkimi umysłami"- Przepraszam, a rządowy minister energetyki obecnie to z totalnej opozycji jest? Kto tu manipuluje?
To nie wina EKO anie EPECu ze cena CO2 wzrosła do granic absurdu. Przy spalaniu 1t węgla produkujemy 2t CO2 - łatwo policzyć ile kosztów niesie za sobą wyprodukowanie 1GJ ciepła - otóż ponad 41 zł przy dzisiejszych kursach Euro. To kochana unia niszczy polską gospodarkę windując bez ograniczeń cenę CO2 - jeszcze pod koniec roku cena na poziomie 26Euto/tona dzisiaj 53Euro/tona - co było powodem tak drastycznych wzrostów cen CO2 - nic - UE. .. .Ehhh
Nudni jesteście z tymi podwyżkami!!!Zdechnąć idzie w tym Elblągu!
Limity CO2 limit na oddychanie. .. UE należy zreformować lub roz. .. .. yć.
@takietametam - Co się do UE czepiasz, dobrze robi, że ściga trucicieli. Najwyższy czas by ekologia zawitała do Polski. (z samolotu widać jaki smród w Polsce, Wracając i przelatując nad Odrą, zaczyna się dymiący kominowy las, tak to Polska.
@mimix - Gdyby nie Unia, płacilibyśmy dawno dziesięcinę kościołowi. Dlatego tak jej nienawidzą.
@takietametam - To akurat bardzo dobrze czyni Unia Europejska, Orędowniczka Nasza, Pośredniczka Nasza, Pocieszycielka Nasza, iż gdyby nie te jej motywujące do postępu i środowiskowych innowacji regulacje, to nadwiślańscy Janusze technologii, ekologii, odpadów i środowiska (TEOŚ:)po dziś dzień paliliby starymi gumofilcami, śmieciami i zużytym olejem silnikowym, a w dodatku próbowali zapewne i pobudować elektrociepłownię na to zacne, ogólnodostępne w Polsce eko-paliwo. Skoro nie działa marchewka, aby do zachowań pro-środowiskowych i pro-społecznych społeczeństwo zachęcić, to trzeba sięgnąć po. .. opłaty i podatki:)
Z tego co słyszałem w ZUO był projekt uruchomienia spalarni, przystosowano nawet do tego instalacje, zakupiono specjalny młynek do przerobu surowców na wysoko kaloryczne paliwo, były dotacje z Unii. Miała powstać elektrociepłownia z czego mogła by zasilić część miasta, Rubno i okolice. Projekt umarł - EPEC dalej pozostaje monopolistą Elbląskiego rynku.
@zyx - jeszcze podatek od deszczu będzie. chcieliście pisu to płakać i płacić.