UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo ratuszowi POdwyżkowcy znają tylko jeden sposób zarządzania miastem - podwyżki opłat dla mieszkańców i wyprzedaż miejskiego majątku publicznego. Tak wg nich działa "wolny rynek". I emblonskie "wolne media"to POpierają.
lubie.kefir