UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo ratuszowi POdwyżkowcy znają tylko jeden sposób zarządzania miastem - podwyżki opłat dla mieszkańców i wyprzedaż miejskiego majątku publicznego. Tak wg nich działa "wolny rynek". I emblonskie "wolne media"to POpierają.

lubie.kefir

Anuluj