UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od września 2021 podwyżka za śmieci 20% i ciepło 10%. Tylko proszę nie piszcie że to wina PIS bo przez ostanie 25 lat energetyka nie została poddana terapii szokowej polegającej na modernizacji i całkowitej reorganizacji. Stała się raczej przechowalnią zatrudnienia i socjalnych przywilejów. W każdej gałęzi gospodarki w której państwo odgrywa znaczącą rolę do dziś nie udało się niczego zrestrukturyzować do poziomu umożliwiającego funkcjonowanie na zasadach rynkowych lub zlikwidować z powodów braku opłacalności. To tez wina regulacji i przepisów która narzuca Unia Europejska wymuszając zmiany w tempie na które budżet państwa nie ma środków. I nie pomogą tu żadne brednie o środkach unijnych bo cudów one nie sprawią i nie wiadomo kiedy będą.