UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I po co te nerwy, już niedługo rząd wprowadzi 15 i 16 emeryturę, dopłaty na dzieci zaplanowane, dopłaty za ilość żenerekw kaloryferze, Wróblewski powoła 25 wiceprezydenta dospraw obnizek opłat za ciepło i będzircie szczęśliwi wszyscy

Tjkm

Anuluj