UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydent Elbląga obiecał obniżkę o 20 procent. Proszę nie mydlić nam oczu. Jeśli nie potrafi myśleć strategicznie i nie spełni obietnicy wyborczej, niech zrezygnuje ze stanowiska. Jeśli tego nie zrobi, zachowa się tak, jak ci wszyscy, których pan/pani krytykuje w komentarzu


Anuluj