UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@edytowany - Odpowiem Ci jak fachowcy"z zarządu Olimpii, tam jeden z prezesow zasiedział się już tak długo, że tylko on i nie ma nikogo innego. Proszę nam podać kandydata, - oświadczyli, ktory przedstawi nam plan naprawczy, a my go zweryfikujemy, Czyli ci co mieli odejść oceniali tych ktorzy chcieli ratować ten klub, oczywiście żaden z wielu kandydatow nie spełnił oczekiwanych kryteriòw i ekipa pozostała jak zawsze ta sama, - jest to tzw. WYŁĄCZNOŚĆ NA WŁADZĘ. Podobny schemat jest w ratuszu, ten wybitny mąż stanu nie potrafi kontrolować inwestycji, dobierać wykonawcow i przede wszystkim jakości tych prac, ktore czesto okazują się zwykłymi bublami, edytowany masz problem z przekopem i PIS- em, bo ja w te obietnice patrząc na postęp robòt, - wierzę, ,- spròbuj uwierzyc też, że to dla nas, dla naszego regionu, że to szansa na nasz rozwòj daj nam i sobie szansę. pozdrawiam
Do wymiany