UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co jeszcze podrożeje, bo ciepło mamy już droższe, za chwilę wywóz śmieci, a jeszcze została zimna woda i kanalizacja, bo cena obowiązywała do 21.05.2021r? Trzymać się za kieszeń bo opłaty za mieszkania wzrosną i to znacznie.

zyx