UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja jestem rodzicem z SP8-też mi zależy aby mój syn grał w koszykówkę. Cieszę się, że taka jest decyzja Prezydenta-moje dziecko dowiozę e do SP 3.

rodzic z Zawodzia

Anuluj