UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja jestem z SP 6-czy moje dziecko gorsze? Dobra decyzja- przeniosę do SP3 do klasy koszykarskiej.
mama
A ja jestem z SP 6-czy moje dziecko gorsze? Dobra decyzja- przeniosę do SP3 do klasy koszykarskiej.
mama