UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Boguś, pomyliła ci się funkcja szkoły rejonowej ogólnodostępnej ze szkoła sportową. Rozumiem zazdrość wynikającą z możliwości szkolenia ale nie rozumiem ograniczeń i blokad dla wszystkich elbląskich dzieci, Wstyd były wiceprezydencie miasta.

kolega nie po fachu.

Anuluj