Wybrany wątek opinii
Ja jestem rodzicem z SP8-też mi zależy aby mój syn grał w koszykówkę. Cieszę się, że taka jest decyzja Prezydenta-moje dziecko dowiozę e do SP 3.
Do moderacji
Odpowiedz
3
16
@rodzic z Zawodzia - To zawieź Nad Jar
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
@rodzic z Zawodzia - a ja jestem rodzic z UM i dlatego piszę że ssp3 to taka super
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Do moderacji
Odpowiedz
6
0