Wybrany wątek opinii

Ja jestem rodzicem z SP8-też mi zależy aby mój syn grał w koszykówkę. Cieszę się, że taka jest decyzja Prezydenta-moje dziecko dowiozę e do SP 3.
rodzic z Zawodzia (2021.04.16)
@rodzic z Zawodzia - To zawieź Nad Jar
Rodzic z Elbląga (2021.04.16)
@rodzic z Zawodzia - a ja jestem rodzic z UM i dlatego piszę że ssp3 to taka super
(2021.04.16)
@rodzic z Zawodzia - Jeśli pod same wejście do 3 to do pokonania alejo-droga z dziurami jak szwajcarski ser. Terenówka się nada.
(2021.04.16)
Powrót do komentarzy