Wybrany wątek opinii
Czy ja dobrze pamiętam, że SP11 to ta szkoła, której gospodarna dyrekcja przekupywała dzieci pizzą, żeby zbierały podpisy w ramach korupcyjnego Budżetu Obywatelskiego? Tak tylko pytam, bo starość nie radość;
Do moderacji
Odpowiedz
3
24
@RobertKoliński - Miałeś pecha ze dla bezrobotnych leniwych i głupich lewaków zabrakło pizzy
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@RobertKoliński - to o sp nr 19 chodzi panie Kotliński, coś tam wiesz ale nie do końca
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@RobertKoliński - I co zabrakło dla ciebie?
Do moderacji
Odpowiedz
7
0