Wybrany wątek opinii

Czy ja dobrze pamiętam, że SP11 to ta szkoła, której gospodarna dyrekcja przekupywała dzieci pizzą, żeby zbierały podpisy w ramach korupcyjnego Budżetu Obywatelskiego? Tak tylko pytam, bo starość nie radość;
RobertKoliński (2021.04.16)
@RobertKoliński - Miałeś pecha ze dla bezrobotnych leniwych i głupich lewaków zabrakło pizzy
Niszczlewactwo (2021.04.16)
@RobertKoliński - to o sp nr 19 chodzi panie Kotliński, coś tam wiesz ale nie do końca
(2021.04.16)
@RobertKoliński - I co zabrakło dla ciebie?
Gość124 (2021.04.16)
Powrót do komentarzy