UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Boguś, pomyliła ci się funkcja szkoły rejonowej ogólnodostępnej ze szkoła sportową. Rozumiem zazdrość wynikającą z możliwości szkolenia ale nie rozumiem ograniczeń i blokad dla wszystkich elbląskich dzieci, Wstyd były wiceprezydencie miasta.

kolega nie po fachu.