UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Boguś, pomyliła ci się funkcja szkoły rejonowej ogólnodostępnej ze szkoła sportową. Rozumiem zazdrość wynikającą z możliwości szkolenia ale nie rozumiem ograniczeń i blokad dla wszystkich elbląskich dzieci, Wstyd były wiceprezydencie miasta.
kolega nie po fachu.