70
16.04.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jar jest rejonowy a Sp 3 dla calegp miasta
Rodzic swiadomy (2021.04.16)
@Rodzic swiadomy - A świadomy Rodzic wie, że dziecko będzie trenowało na placyku przy cmentarzu, bo się nie ma bazy sportowej???
bardziej świadomy rodzic (2021.04.16)
@RobertKoliński - to o sp nr 19 chodzi panie Kotliński, coś tam wiesz ale nie do końca
(2021.04.16)
Czy tam w tym urzędzie jeszcze ktoś myśli. Spędzenie trzech Halowych dyscyplin sportowych (piłka ręczna, siatkówka i koszykówka )plus piłka nożna (w okresie zimowym korzystają z hal. .Tego jeszcze świat nie widział, nie ma w Polsce nigdzie takiej szkoły. SSP razem z halą na Kościuszki i halą w 4 LO nie są w stanie pomieścić wszystkich grup zapewniajac im odpowiednią ilość godzin do rozwoju sportowego. Zabieranie koszykówki i piłki ręcznej ze szkół które jako jedne z nielicznych maja sale pełnowymiarowe, to dopiero pomysł. Pewnie miasto będzie opłacało transport dzieci z klas sportowych koszykarskich na salę do SP 11 na lekcje w-f. Pytam się gdzie tu logika
hip (2021.04.16)

info

17  
  1
@MO - Rozumiem, że do SP3 nie trzeba będzie dojeżdżać? Chyba, że władze miasta zorganizują dojazdy. .. Z tego co wiem "11"jest lepiej skomunikowana niż "3".
obiektywny (2021.04.16)
Koszykówka tylko SP 11!!!!!
Elblązanin (2021.04.16)

info

17  
  2
Dbają o przyszłość koszykówki ? Szanujmy się to gdzie jest wywalczona 2liga skoro tak super dbają o przyszłość elbląskiej koszykówki nawet nie wykazali żadnego zainteresowania nie mówiąc o jakiejkolwiek złotówce. Władze zawsze o wszystko dbają jak mają w tym interes i chcą żeby na nich głosować, jak przychodzi co do czego nie ma chętnego
Kibicccccc (2021.04.16)

info

14  
  1
@rodzic z Zawodzia - a ja jestem rodzic z UM i dlatego piszę że ssp3 to taka super
(2021.04.16)
Proponuję jeszcze Szkole Muzyczna przenieść do SSP 3.
Uczeń ZPSM (2021.04.16)

info

16  
  0
@bardziej świadomy rodzic - dokładnie, ale czy UM martwi się ze dzieci nie będą miały gdzie trenować? Zniszczyć i nic więcej. ..
Gość15 (2021.04.16)