55
17.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chyba farma troli
(2021.02.17)

info

9  
  1
Ja już tego pie. .. .a słuchać nie mogę.
(2021.02.17)

info

19  
  2
"Nikt nie jest w stanie przewidzieć ile będzie kosztować energia za x lat"przekonująco drwi wiceprezydent Elblaga. Gdyby to zdanie padlo podczas deklaracji przedwyborczej, to zdobylby Pan szacunek Panie Nowak. A teraz? Tylko palce na fotelu sie zaciskają na te słowa.
Psycho Loszka (2021.02.17)
@Psycho Loszka - Teraz to już tylko byle do emeryturki (końca kadencji)więc można sobie już drwić z ludzi i podśmiech.. robić.
sder45 (2021.02.17)
hahaha wyborcy Wróbla - Wybraliście no to macie. Ktoś za te inwestycje musi zapłacić. ktoś dolę bankowi - za kredyty też. Cały czas cieplo z miału węglowego jest najtańsze. Oczywiście nie w Elblągu. Mnie to lotto - ja mam gaz. W tym roku Kaczyński obniżył cenę gazu o 4,5 %. A jak tam Wróbel ? O ile obniżył cenę ciepła w Elblągu ??? A kto zapłaci ? Pan zapłaci Pani zapłaci - tak samo jak za modernizację oczyszczalni ścieków ponad 200 mln zł.
inżynier_z_upr (2021.02.17)

info

16  
  4
Dobrze że coś się zaczęło dziać. Inwestycja musi powstać ale szkoda że nie 10 lat wcześniej i o większej mocy. Mam nadzieję ze projekt będzie przewidywał modułową budowę pozwalającą na zwiększanie mocy. Co do cen to pełna zgoda z panem Nowakiem. Nikt nie jest w stanie przewidzieć ceny ciepła za kilka lat bo ciągle zmieniają się warunki techniczne i prawne w jakich produkcja prądu i ciepła będzie realizowana w najbliższej przyszłości. To pytanie raczej do KE.
(2021.02.17)

info

5  
  10
To jakieś nieporozumienie. Przy ulicy Dojazdowej jest wciąż bogata flora i fauna która chcecie zlikwidować ? Występują tu Bażanty, które są pod ochroną. Proszę aby redakcja i ekolodzy zainteresowali się tematem.
Ccc (2021.02.17)
Zapłacą to postawią tu wszystko. W nosie maja przyrodę. Tak ja ci co wybudowali ten zamkiem w rezerwacie. Chore czasy. Jeśli przestaniemy dbać i przyrodę to przyroda przyjdzie po nas !
Ccxdd (2021.02.17)

info

7  
  1
Tęgie glowy, rzygac sie chce
(2021.02.17)

info

11  
  2
@Ccc - Bekasy :D
zirytowany23 (2021.02.17)