UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapłacą to postawią tu wszystko. W nosie maja przyrodę. Tak ja ci co wybudowali ten zamkiem w rezerwacie. Chore czasy. Jeśli przestaniemy dbać i przyrodę to przyroda przyjdzie po nas !

Ccxdd

Anuluj