UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapłacą to postawią tu wszystko. W nosie maja przyrodę. Tak ja ci co wybudowali ten zamkiem w rezerwacie. Chore czasy. Jeśli przestaniemy dbać i przyrodę to przyroda przyjdzie po nas !
Ccxdd
Zapłacą to postawią tu wszystko. W nosie maja przyrodę. Tak ja ci co wybudowali ten zamkiem w rezerwacie. Chore czasy. Jeśli przestaniemy dbać i przyrodę to przyroda przyjdzie po nas !
Ccxdd