UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobrze że coś się zaczęło dziać. Inwestycja musi powstać ale szkoda że nie 10 lat wcześniej i o większej mocy. Mam nadzieję ze projekt będzie przewidywał modułową budowę pozwalającą na zwiększanie mocy. Co do cen to pełna zgoda z panem Nowakiem. Nikt nie jest w stanie przewidzieć ceny ciepła za kilka lat bo ciągle zmieniają się warunki techniczne i prawne w jakich produkcja prądu i ciepła będzie realizowana w najbliższej przyszłości. To pytanie raczej do KE.