UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jakieś nieporozumienie. Przy ulicy Dojazdowej jest wciąż bogata flora i fauna która chcecie zlikwidować ? Występują tu Bażanty, które są pod ochroną. Proszę aby redakcja i ekolodzy zainteresowali się tematem.

Ccc