Wybrany wątek opinii

"Nikt nie jest w stanie przewidzieć ile będzie kosztować energia za x lat"przekonująco drwi wiceprezydent Elblaga. Gdyby to zdanie padlo podczas deklaracji przedwyborczej, to zdobylby Pan szacunek Panie Nowak. A teraz? Tylko palce na fotelu sie zaciskają na te słowa.
Psycho Loszka (2021.02.17)
@Psycho Loszka - Teraz to już tylko byle do emeryturki (końca kadencji)więc można sobie już drwić z ludzi i podśmiech.. robić.
sder45 (2021.02.17)
Powrót do komentarzy