Wybrany wątek opinii
"Nikt nie jest w stanie przewidzieć ile będzie kosztować energia za x lat"przekonująco drwi wiceprezydent Elblaga. Gdyby to zdanie padlo podczas deklaracji przedwyborczej, to zdobylby Pan szacunek Panie Nowak. A teraz? Tylko palce na fotelu sie zaciskają na te słowa.
Do moderacji
Odpowiedz
17
2
@Psycho Loszka - Teraz to już tylko byle do emeryturki (końca kadencji)więc można sobie już drwić z ludzi i podśmiech.. robić.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1