UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Nikt nie jest w stanie przewidzieć ile będzie kosztować energia za x lat"przekonująco drwi wiceprezydent Elblaga. Gdyby to zdanie padlo podczas deklaracji przedwyborczej, to zdobylby Pan szacunek Panie Nowak. A teraz? Tylko palce na fotelu sie zaciskają na te słowa.

Psycho Loszka

Anuluj