UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze że coś się zaczęło dziać. Inwestycja musi powstać ale szkoda że nie 10 lat wcześniej i o większej mocy. Mam nadzieję ze projekt będzie przewidywał modułową budowę pozwalającą na zwiększanie mocy. Co do cen to pełna zgoda z panem Nowakiem. Nikt nie jest w stanie przewidzieć ceny ciepła za kilka lat bo ciągle zmieniają się warunki techniczne i prawne w jakich produkcja prądu i ciepła będzie realizowana w najbliższej przyszłości. To pytanie raczej do KE.


Anuluj