A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Początkowo ta inwestycja miała wyglądać inaczej. Komuś zależy na tym by wybrać najdroższy wariant m, podobno był wariant bardziej korzystniejszy dla mieszkańców jeśli chodzi o koszty wytwarzania ciepła. Proszę redakcje o zainteresowanie się tematem bo ktoś widać moze więcej a portfele elblążan ma w nosie
Tu są mokradła, czy oni o tym wiedzą ze to dodatkowe utrudnienie? W dodatku zwierzęta chronione i zagrożone. I roślinność. Czy oni zwariowali. Portel tak to media bez wyboru a jak jest temat to trzeba będzie się prosić ekologów
inżynieruniu-masz nie aktualne info-twój bożek kaczynski ostatnio podniósł cenę gazu o 3.5%
Ale się uśmiałem. Info godne 1 kwietnia. Możecie sobie planować co tam sobie chcecie. Szkoda tylko pieniędzy i robienia nadziei odbiorcom. Kto wam udzieli kredytu? Miasto biedne aż żal. Koszty budowy będą zdecydowanie wyższe niż 70mln gdyż ponieważ wszystko drożeje. Wątpię tez żeby wam starczyło gazu z sieci. Pan wicek jest dobry w nawijaniu makaronu na uszy. Już jeden taki był co oficjalnie obiecał obniżkę ceny ciepła o 20% i co? Ano nic. Ma się dobrze. Dalej na wysokim stołku. Nawet jeśli produkcja ciepła jakimś cudem będzie tańsza to nie znaczy, że mieszkańcy będą mieli taniej. Śmiechu warte.
Elektrociepłownia na mokradłach, kto jest twórcą tego genialnego pomysłu? Za nasze pieniądze te niedorzeczne wymysły i bzdury.
Jak tym ludziom dać wiarę. Jakie rzeczy już opowiadali? I co z tego wyszło ? Gów. .. o. I tak będzie i teraz.
Co to za jednostka mocy MWe?
Co jest lepsze: ruch w interesie czy interes w ruchu ?
Gdyby nie zbędne tory na 12 lutego i wiadukt na zatorze mogący jeszcze trochę poczekać to ciepłownie mogłoby zbudować miasto i rzeczywiście obniżyć ceny ciepła o te 20-30%. A tak mamy dyktat monopolisty i najdroższe ciepło w Polsce
@Jerzy Lebioda - Pewnie to pomyłka pisarska i chodziło o MWP - megawtopik gdzie pik oznacza ilość energii elektrycznej w szczycie produkcji