55
17.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Początkowo ta inwestycja miała wyglądać inaczej. Komuś zależy na tym by wybrać najdroższy wariant m, podobno był wariant bardziej korzystniejszy dla mieszkańców jeśli chodzi o koszty wytwarzania ciepła. Proszę redakcje o zainteresowanie się tematem bo ktoś widać moze więcej a portfele elblążan ma w nosie
Xsaww (2021.02.17)

info

11  
  3
Tu są mokradła, czy oni o tym wiedzą ze to dodatkowe utrudnienie? W dodatku zwierzęta chronione i zagrożone. I roślinność. Czy oni zwariowali. Portel tak to media bez wyboru a jak jest temat to trzeba będzie się prosić ekologów
Totylkoja (2021.02.17)

info

8  
  3
inżynieruniu-masz nie aktualne info-twój bożek kaczynski ostatnio podniósł cenę gazu o 3.5%
(2021.02.17)

info

3  
  8
Ale się uśmiałem. Info godne 1 kwietnia. Możecie sobie planować co tam sobie chcecie. Szkoda tylko pieniędzy i robienia nadziei odbiorcom. Kto wam udzieli kredytu? Miasto biedne aż żal. Koszty budowy będą zdecydowanie wyższe niż 70mln gdyż ponieważ wszystko drożeje. Wątpię tez żeby wam starczyło gazu z sieci. Pan wicek jest dobry w nawijaniu makaronu na uszy. Już jeden taki był co oficjalnie obiecał obniżkę ceny ciepła o 20% i co? Ano nic. Ma się dobrze. Dalej na wysokim stołku. Nawet jeśli produkcja ciepła jakimś cudem będzie tańsza to nie znaczy, że mieszkańcy będą mieli taniej. Śmiechu warte.
Phihihi (2021.02.17)

info

15  
  3
Elektrociepłownia na mokradłach, kto jest twórcą tego genialnego pomysłu? Za nasze pieniądze te niedorzeczne wymysły i bzdury.
Totylkoja (2021.02.17)

info

12  
  2
Jak tym ludziom dać wiarę. Jakie rzeczy już opowiadali? I co z tego wyszło ? Gów. .. o. I tak będzie i teraz.
frant (2021.02.17)

info

13  
  0
Co to za jednostka mocy MWe?
Jerzy Lebioda (2021.02.17)
Co jest lepsze: ruch w interesie czy interes w ruchu ?
(2021.02.17)

info

4  
  0
Gdyby nie zbędne tory na 12 lutego i wiadukt na zatorze mogący jeszcze trochę poczekać to ciepłownie mogłoby zbudować miasto i rzeczywiście obniżyć ceny ciepła o te 20-30%. A tak mamy dyktat monopolisty i najdroższe ciepło w Polsce
(2021.02.17)

info

11  
  2
@Jerzy Lebioda - Pewnie to pomyłka pisarska i chodziło o MWP - megawtopik gdzie pik oznacza ilość energii elektrycznej w szczycie produkcji
Jadwisia (2021.02.17)