UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jakieś nieporozumienie. Przy ulicy Dojazdowej jest wciąż bogata flora i fauna która chcecie zlikwidować ? Występują tu Bażanty, które są pod ochroną. Proszę aby redakcja i ekolodzy zainteresowali się tematem.

Ccc

Anuluj