UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jakieś nieporozumienie. Przy ulicy Dojazdowej jest wciąż bogata flora i fauna która chcecie zlikwidować ? Występują tu Bażanty, które są pod ochroną. Proszę aby redakcja i ekolodzy zainteresowali się tematem.
Ccc