UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Psycho Loszka - Teraz to już tylko byle do emeryturki (końca kadencji)więc można sobie już drwić z ludzi i podśmiech.. robić.
sder45
@Psycho Loszka - Teraz to już tylko byle do emeryturki (końca kadencji)więc można sobie już drwić z ludzi i podśmiech.. robić.
sder45