UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Psycho Loszka - Teraz to już tylko byle do emeryturki (końca kadencji)więc można sobie już drwić z ludzi i podśmiech.. robić.

sder45

Anuluj