UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hahaha wyborcy Wróbla - Wybraliście no to macie. Ktoś za te inwestycje musi zapłacić. ktoś dolę bankowi - za kredyty też. Cały czas cieplo z miału węglowego jest najtańsze. Oczywiście nie w Elblągu. Mnie to lotto - ja mam gaz. W tym roku Kaczyński obniżył cenę gazu o 4,5 %. A jak tam Wróbel ? O ile obniżył cenę ciepła w Elblągu ??? A kto zapłaci ? Pan zapłaci Pani zapłaci - tak samo jak za modernizację oczyszczalni ścieków ponad 200 mln zł.

inżynier_z_upr

Anuluj