A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
czy chodzi?
,, ludzią"xdd
Co za analfabeci mieszkają w Elblągu, godni tego rozkładu i tych co go układają xD
chore jest to wczoraj jadac do pracy autobusem 22 wieczornym kursem autobus przyjechal spozniony dla mnie 3 minuty spoznienia panie kierowco to duzo bo sie pan zagadales i na petli z debicy jechales z kolega. .. a wysiadajac z tego autobusu musze leciec przystanek zeby zdazyc na inny autobus i mam na to tylko 5 min do tego jeszcze swiatla na przejsciach i oczywiscie nie zdaylem autobus smignal kolo nosa. .. do pracy musialem kawal isc. .. taki urok tych nerw totalny !!!! przesiadel!!!!
A dla mnie wszystko spoko. Można się nauczyć wszystkiego. Ludzie poprostu są przyzwyczajeni i nie lubią zmian. Jedyne o czym bym pomyślała to przedłużenie linii nr 23 do zatorza i był by cud malina.
co z 14 rano z nowodworskiej żeby dojechać na 6 do pracy na zawadę nic się nie zmieniło
11powinna wrócić do poprzedniego rozkładu jazdy bo z dołu miasta to był jedyny możliwy dojazd do pracy a teraz potrzebne są przesiadki a nie zawsze one pasują i muszę się spóźniać do pracy a za to nikt nie płaci może wy mi zapłacicie
na ul. Grottgera autobus 16 i 22 jadą do miasta oba o godz. 12,54 innych kursów nie porównywałam ale po odjeździe tej pary autobusów pozostaje długa przerwa
autobusow jeżdzilo ponad pięćdziesiąt a teraz niecałe czterdzieści. to się nazywa oszczędnośc. po to zrobili zmiany w rozkładzie jazdy
Niech autor zmieni tytuł artykułu bo wprowadza w błąd. Krytyka jest wówczas kiedy jest analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości, czytając komentarze jasne jest że każdy widzi tylko swój punkt widzenia. Wówczas nazywamy to krytykanctwo czyli niesłuszne i nierzeczowe krytykowanie czegoś. Tytuł powinien brzmieć : Krytykanctwo przyniosło skutek.
To że akurat od ogólnej jedzie 17ka to mi pasowało. 17ka jest jedyną słuszną opcją dostania się z Ogólnej na dworzec bo jeździ normalnie 15 minut a nie pół godziny jak tramwaje czy 21ka. Problem w tym że oni mieli zwiększyć z dwukrotnie częstotliwość kursowania 17ki a nie wydłużać jej trasę! Przez to jeszcze rzadziej będzie jeździć wrrr. Po drugie niech 21ka jeździ znów przez legionów jak 7ka. Przez to muszę gnać z Legionów na Ogólną i rzadko jeździ przez co całą trasę trzeba stać bo jest tak tłoczno a w dobie koronawirusa chyba powinno być mało osób. Do tego jakiś kierowcaktóremu nie chciało się otwierać przednich drzwi. I wyzywający pod nosem. A gdyby tak była osoba na wózku i co? Nie wyszedłby nawet pomóc? To jest jego obowiązkiem. Zarabiają niemało. Chciałbym tyle zarabiać co kierowca.