Wybrany wątek opinii

I tak to nic nie da że wydłużycie autobus 17 i wznowicie 5 co to ma być. .. I tak przesiatki są masakra. Lepiej by było wrócić do tego co było wcześniej. Kto jest tak mądry i utrudnia ludzia dojazdy do pracy czy do szkoly. Porażka totalna
(2021.01.21)
A ja jak nie pasi to piechotą chodzę, a co
Kroki (2021.01.22)
,, ludzią"xdd Co za analfabeci mieszkają w Elblągu, godni tego rozkładu i tych co go układają xD
ŚmiechNaSali (2021.01.22)
Ja chcę z pl. dabka. dojechac do szpitala bez przesiadek z drugiego końca Elbląga
(2021.01.23)
Powrót do komentarzy