Wybrany wątek opinii
I tak to nic nie da że wydłużycie autobus 17 i wznowicie 5 co to ma być. .. I tak przesiatki są masakra. Lepiej by było wrócić do tego co było wcześniej. Kto jest tak mądry i utrudnia ludzia dojazdy do pracy czy do szkoly. Porażka totalna
Do moderacji
Odpowiedz
59
5
A ja jak nie pasi to piechotą chodzę, a co
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
,, ludzią"xdd
Co za analfabeci mieszkają w Elblągu, godni tego rozkładu i tych co go układają xD
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
Ja chcę z pl. dabka. dojechac do szpitala bez przesiadek z drugiego końca Elbląga
Do moderacji
Odpowiedz
1
3