UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
11powinna wrócić do poprzedniego rozkładu jazdy bo z dołu miasta to był jedyny możliwy dojazd do pracy a teraz potrzebne są przesiadki a nie zawsze one pasują i muszę się spóźniać do pracy a za to nikt nie płaci może wy mi zapłacicie