UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
,, ludzią"xdd Co za analfabeci mieszkają w Elblągu, godni tego rozkładu i tych co go układają xD
ŚmiechNaSali
,, ludzią"xdd Co za analfabeci mieszkają w Elblągu, godni tego rozkładu i tych co go układają xD
ŚmiechNaSali