UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

chore jest to wczoraj jadac do pracy autobusem 22 wieczornym kursem autobus przyjechal spozniony dla mnie 3 minuty spoznienia panie kierowco to duzo bo sie pan zagadales i na petli z debicy jechales z kolega. .. a wysiadajac z tego autobusu musze leciec przystanek zeby zdazyc na inny autobus i mam na to tylko 5 min do tego jeszcze swiatla na przejsciach i oczywiscie nie zdaylem autobus smignal kolo nosa. .. do pracy musialem kawal isc. .. taki urok tych nerw totalny !!!! przesiadel!!!!

nooo

Anuluj