UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

11powinna wrócić do poprzedniego rozkładu jazdy bo z dołu miasta to był jedyny możliwy dojazd do pracy a teraz potrzebne są przesiadki a nie zawsze one pasują i muszę się spóźniać do pracy a za to nikt nie płaci może wy mi zapłacicie