A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Był świetny rozkład jazdy i to zniszczono. Tylko po co?????. Ktoś to rozumie????? Wystarczyło tylko parę korekt a wywrócono i zniszczono totalnie.
PYTAM JAKIE ZMIANY???? Gdzie jest linia 11 czy 9 ? Kogo obchodzą korekty minutowe jak trzeba 2 razy sie przesiadać. Was poje. bało. Osiedle Łęczycka to nowe 10 bloków plus na Dąbrowskiego sie buduje. Muszą byc chociaz linie jezdzące z jednego konca na drugi, a nie zwiedzać Elbląg godzine. Ja po budaprenie bym tego nie wymyślił a Zkm sie udało. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
@O masakra - Kasjer też człowiek, może zapomnieć nabić produkt na kasę. Tylko że za to grozi dyscyplinarka.
Oczywiście chodzi o linię nr13
Proszę przywrócić starą trasę "14"
Przywroczcie zajazd 14tki na dworzec. To jest chore żeby z bagazem sie przesiadac bo niema jak sie dostac z za kanalem bezposerdnio
Prosimy o przywrócenie starej 9-tki i 11-tki. Te dwa autobusy rozwiążą problemy Elblążan. Teraz 11-tka jeździ pusta w tą i tamtą stronę.
@Olobolo - Do pracy?, a młodzież do szkół? Z różnych punktów miasta autobusy powinny dojeżdżać do centrum przed godz 8,licea i technika, nikt nie myśli o młodych
Do redakcji:
Autor jest w ogóle wykształcony? Jestem po politechnice, ale gołym okiem widać brak poprawnej składni w nagłówku. Poprawnie powinno być napisane:
, ,Zarząd Komunikacji Miejskiej po fali krytyki od mieszkańców wprowadził zmiany w rozkładach jazdy - autobusowe wejdą w życie w najbliższy poniedziałek, tramwajowe od 1 lutego. [. .. ]".