125
21.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Był świetny rozkład jazdy i to zniszczono. Tylko po co?????. Ktoś to rozumie????? Wystarczyło tylko parę korekt a wywrócono i zniszczono totalnie.
(2021.01.22)

info

15  
  1
PYTAM JAKIE ZMIANY???? Gdzie jest linia 11 czy 9 ? Kogo obchodzą korekty minutowe jak trzeba 2 razy sie przesiadać. Was poje. bało. Osiedle Łęczycka to nowe 10 bloków plus na Dąbrowskiego sie buduje. Muszą byc chociaz linie jezdzące z jednego konca na drugi, a nie zwiedzać Elbląg godzine. Ja po budaprenie bym tego nie wymyślił a Zkm sie udało. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Olobolo (2021.01.22)

info

14  
  1
@O masakra - Kasjer też człowiek, może zapomnieć nabić produkt na kasę. Tylko że za to grozi dyscyplinarka.
(2021.01.22)
Czy to jest normalne żeby nie można było do szkoły czy pracy dojechać
(2021.01.22)
Oczywiście chodzi o linię nr13
(2021.01.22)
Proszę przywrócić starą trasę "14"
(2021.01.22)

info

3  
  4
Przywroczcie zajazd 14tki na dworzec. To jest chore żeby z bagazem sie przesiadac bo niema jak sie dostac z za kanalem bezposerdnio
Wikiwiki (2021.01.22)

info

8  
  3
Prosimy o przywrócenie starej 9-tki i 11-tki. Te dwa autobusy rozwiążą problemy Elblążan. Teraz 11-tka jeździ pusta w tą i tamtą stronę.
Małgorzata.. (2021.01.22)

info

14  
  2
@Olobolo - Do pracy?, a młodzież do szkół? Z różnych punktów miasta autobusy powinny dojeżdżać do centrum przed godz 8,licea i technika, nikt nie myśli o młodych
Elciwia (2021.01.22)
Do redakcji: Autor jest w ogóle wykształcony? Jestem po politechnice, ale gołym okiem widać brak poprawnej składni w nagłówku. Poprawnie powinno być napisane: , ,Zarząd Komunikacji Miejskiej po fali krytyki od mieszkańców wprowadził zmiany w rozkładach jazdy - autobusowe wejdą w życie w najbliższy poniedziałek, tramwajowe od 1 lutego. [. .. ]".
DoAutora (2021.01.22)

info

6  
  1