UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

autobusow jeżdzilo ponad pięćdziesiąt a teraz niecałe czterdzieści. to się nazywa oszczędnośc. po to zrobili zmiany w rozkładzie jazdy


Anuluj