UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
autobusow jeżdzilo ponad pięćdziesiąt a teraz niecałe czterdzieści. to się nazywa oszczędnośc. po to zrobili zmiany w rozkładzie jazdy
autobusow jeżdzilo ponad pięćdziesiąt a teraz niecałe czterdzieści. to się nazywa oszczędnośc. po to zrobili zmiany w rozkładzie jazdy