125
21.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja chcę z pl. dabka. dojechac do szpitala bez przesiadek z drugiego końca Elbląga
(2021.01.23)
Dokładnie, nas pasażerów mają w. .. .. Przecież kto nas pytał czy chcemy zmian? Było dobrze tyle lat i nikt nie narzekał. Komuś :bardzo mądremu: zachciało się zmian. Przecież na pewno jeździ autem To czego czepia się rozkładów jazdy???? Starsze osoby mają problem z odnalezieniem odpowiedniego autobusu by dojechać na Dębice. Czy ktoś ten taki : mądry? myślał o tych ludziach???? Mają mózg, ale zapomniał Bóg dać im instrukcje obsługi. !!!!!
Mamuśka (2021.01.23)

info

4  
  0
Zje. y Kur. y Matoły
observator1 (2021.01.23)

info

1  
  1
Przywrócić linie 4 przez Plac Słowiański, a 2 przetrasować na ul. 12 lutego, a linie 5 zrobić linią całodzienną i wprowadzić takt kursowania.
Bl (2021.01.24)

info

3  
  1
Należy przywrócić stary rozkład i trasę "14". Tabor zbierał pasażerów prawie z całego miasta począwszy od Ogólnej przez Kamionkę, Zawadę, Kępę Płn. Zawodzie. Śródmieście aż do dworca. Z bagażem bardzo wygodna trasa i komu to przeszkadzało?
elblążanka często podróżu (2021.01.24)

info

6  
  0
przywrocic linie 11 starą trsą-dzieci samodzielnie dojeżdzją do szkół w centrum miasta elblag
jz (2021.01.24)

info

6  
  0
W Europie TROLEJBUSY jeżdżą w ponad 150 miastach. Są cichsze i bardziej mobilne niż tramwaje, a przy tym bardziej ekologiczne niż spalinowe autobusy. W Polsce z 13 działających systemów trolejbusowych zostały jedynie trzy: w Gdyni, Tychach i Lublinie, ale wciąż w produkcji tych pojazdów "na szelkach"jesteśmy liderem. Szansą dla trolejbusów są dotacje unijne na ekologiczny transport. Skorzystała z nich choćby Austria, która w Salzburgu cały transport publiczny realizuje za pomocą linii trolejbusowych. W Polsce o taki transport stara się Łódź, która zamierza utworzyć nową linię trolejbusową. Polska /Solaris /największym producentem trolejbusów w Europie a nasze pojazdy jeżdżą po ulicach kilkudziesięciu miast w kilkunastu państwach: w Austrii, Bułgarii, Czechach, Estonii, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Włoszech oraz na Litwie, Łotwie i Węgrzech. Nasz jubileuszowy 1000.trolejbus Trollino jeździ od ubiegłego roku po ulicach Salzburga. Czy ten środek transportu publicznego nie powinien zagościć w Elblągu ???
eltur (2021.01.24)
@RobertKoliński - O czym Ty piszesz? Trudno Cię zrozumieć
Dziubek (2021.01.24)
Od piątku rozkłady pozmieniane ale na stronie ZKM nadal są stare godziny, jak zwykle jeszcze nie zdążyli obudżcie się.
śnieg (2021.01.24)

info

0  
  1
Oddajcie 15 na starą trasę bo teraz jeżdzi zupełnie pusta, natomiast ludzie muszą chodzić na pieszo. Do kitu i do d, ,, ,, y
śnieg (2021.01.24)

info

3  
  0