A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja chcę z pl. dabka. dojechac do szpitala bez przesiadek z drugiego końca Elbląga
Dokładnie, nas pasażerów mają w. .. ..
Przecież kto nas pytał czy chcemy zmian? Było dobrze tyle lat i nikt nie narzekał. Komuś :bardzo mądremu: zachciało się zmian. Przecież na pewno jeździ autem To czego czepia się rozkładów jazdy???? Starsze osoby mają problem z odnalezieniem odpowiedniego autobusu by dojechać na Dębice. Czy ktoś ten taki : mądry? myślał o tych ludziach????
Mają mózg, ale zapomniał Bóg dać im instrukcje obsługi. !!!!!
Zje. y Kur. y Matoły
Przywrócić linie 4 przez Plac Słowiański, a 2 przetrasować na ul. 12 lutego, a linie 5 zrobić linią całodzienną i wprowadzić takt kursowania.
Należy przywrócić stary rozkład i trasę "14". Tabor zbierał pasażerów prawie z całego miasta począwszy od Ogólnej przez Kamionkę, Zawadę, Kępę Płn. Zawodzie. Śródmieście aż do dworca. Z bagażem bardzo wygodna trasa i komu to przeszkadzało?
przywrocic linie 11 starą trsą-dzieci samodzielnie dojeżdzją do szkół w centrum miasta elblag
W Europie TROLEJBUSY jeżdżą w ponad 150 miastach. Są cichsze i bardziej mobilne niż tramwaje, a przy tym bardziej ekologiczne niż spalinowe autobusy. W Polsce z 13 działających systemów trolejbusowych zostały jedynie trzy: w Gdyni, Tychach i Lublinie, ale wciąż w produkcji tych pojazdów "na szelkach"jesteśmy liderem. Szansą dla trolejbusów są dotacje unijne na ekologiczny transport. Skorzystała z nich choćby Austria, która w Salzburgu cały transport publiczny realizuje za pomocą linii trolejbusowych. W Polsce o taki transport stara się Łódź, która zamierza utworzyć nową linię trolejbusową. Polska /Solaris /największym producentem trolejbusów w Europie a nasze pojazdy jeżdżą po ulicach kilkudziesięciu miast w kilkunastu państwach: w Austrii, Bułgarii, Czechach, Estonii, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Włoszech oraz na Litwie, Łotwie i Węgrzech. Nasz jubileuszowy 1000.trolejbus Trollino jeździ od ubiegłego roku po ulicach Salzburga. Czy ten środek transportu publicznego nie powinien zagościć w Elblągu ???
@RobertKoliński - O czym Ty piszesz? Trudno Cię zrozumieć
Od piątku rozkłady pozmieniane ale na stronie ZKM nadal są stare godziny, jak zwykle jeszcze nie zdążyli obudżcie się.
Oddajcie 15 na starą trasę bo teraz jeżdzi zupełnie pusta, natomiast ludzie muszą chodzić na pieszo. Do kitu i do d, ,, ,, y