UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
chore jest to wczoraj jadac do pracy autobusem 22 wieczornym kursem autobus przyjechal spozniony dla mnie 3 minuty spoznienia panie kierowco to duzo bo sie pan zagadales i na petli z debicy jechales z kolega. .. a wysiadajac z tego autobusu musze leciec przystanek zeby zdazyc na inny autobus i mam na to tylko 5 min do tego jeszcze swiatla na przejsciach i oczywiscie nie zdaylem autobus smignal kolo nosa. .. do pracy musialem kawal isc. .. taki urok tych nerw totalny !!!! przesiadel!!!!
nooo