UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To że akurat od ogólnej jedzie 17ka to mi pasowało. 17ka jest jedyną słuszną opcją dostania się z Ogólnej na dworzec bo jeździ normalnie 15 minut a nie pół godziny jak tramwaje czy 21ka. Problem w tym że oni mieli zwiększyć z dwukrotnie częstotliwość kursowania 17ki a nie wydłużać jej trasę! Przez to jeszcze rzadziej będzie jeździć wrrr. Po drugie niech 21ka jeździ znów przez legionów jak 7ka. Przez to muszę gnać z Legionów na Ogólną i rzadko jeździ przez co całą trasę trzeba stać bo jest tak tłoczno a w dobie koronawirusa chyba powinno być mało osób. Do tego jakiś kierowcaktóremu nie chciało się otwierać przednich drzwi. I wyzywający pod nosem. A gdyby tak była osoba na wózku i co? Nie wyszedłby nawet pomóc? To jest jego obowiązkiem. Zarabiają niemało. Chciałbym tyle zarabiać co kierowca.

gracz89