UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dla mnie wszystko spoko. Można się nauczyć wszystkiego. Ludzie poprostu są przyzwyczajeni i nie lubią zmian. Jedyne o czym bym pomyślała to przedłużenie linii nr 23 do zatorza i był by cud malina.
Zulu gula