UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dla mnie wszystko spoko. Można się nauczyć wszystkiego. Ludzie poprostu są przyzwyczajeni i nie lubią zmian. Jedyne o czym bym pomyślała to przedłużenie linii nr 23 do zatorza i był by cud malina.

Zulu gula

Anuluj