A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Krowy by pozdychały, taj jak kozy i Rafałka. ..
Do @ Betti. Za restrukturyzację etatów. Też winien rząd. Za podwyżkę wody w WPWiK też jest winien rząd. Za podatki od gruntów też. Wez koło i je. .. j się w czoło.
@Andrzej D. - o jest, . .. pojawił się osobnik kulturalny wyzywający od chamów i straszący konsekwencjami wszelakimi, klasyczny michnikoid, bardzo proszę o popuszczenie gumki w majtach i zrobienie kilku skłonów, spowoduje to dokrwienie mózgownicy i ożywienie procesów myślowych co przełoży się na pozytywne patrzenie na świat, bez obrażania i zastraszania śledzi zalewowych
Oczywiście że tak! A kto mianuje na stanowisko prezesa urzędu regulacji energetyki jeśli nie premier? Naprawdę wierzy Pan że to nie kolesiostwo? I co ma Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji do naszego szpitala? Chyba się coś Panu pomyliło. No i ten ostatni tekst "weź koło i j. .. się w czoło"do żony też się pan tak zwraca?
Do Gość @ pieniądze na drzewach nie rosną. Jeśli się daje masę pieniędzy na tvp, to komuś trzeba zabrać. Stracily samorządy i stąd redukcje w oświacie
rodzilam w szpitalu miejskim przed remontem. warunki katastroficzne. .. jak post komuna. .. po remoncie który kosztował krocie. .. .oddział jak hotel 5 gwiazdkowy. .. nowocześnie europejsko
a teraz ktoś wpadł na pomysł likwidacji. .. .to trzeba go osobiście obciążyć tymi kosztami na reoganizacje wojewódzkiego i zwrot wydatków za koszty remontu w miejskim. .trzeba rozliczyc tego mądrego za marnotrawienie środków publicznych. ..
@Gerd - Do pana po pańsku do chama po chamsku. Z niektórymi się nie da kulturalnie rozmawiać
@Gosc - Pierwszą corke rodziłam na Komeńskiego, drugą na Klinicznej w Gdańsku. Tam to dopiero był dramat, ale teraz już się przenieśli. W Elblągu nie było ażtak źle
@Betti - Myślisz, że jakby rządziło PO to by było lepiej???? Oj głupie ludzie !!! Czy choć trochę pomyślałaś (eś)za czym napisałaś (eś)??? Ku. .a jacy ci ludzie głupi są !!!
Straszne co się dzieje, do lekarza sie dostac nie mozna tylko teleporada. Nasza służba zdrowia ledwo zipie. Teraz ją całkiem wykoncza. Na fundusz medyczny też nie ma pieniedze. Duda obiecal i nie ma. Chyba sam bedzie ludzi leczył bo lekarze za granice uciekną z tego kraju. Cała kasa roztrzepana