UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do @ Betti. Za restrukturyzację etatów. Też winien rząd. Za podwyżkę wody w WPWiK też jest winien rząd. Za podatki od gruntów też. Wez koło i je. .. j się w czoło.
Do @ Betti. Za restrukturyzację etatów. Też winien rząd. Za podwyżkę wody w WPWiK też jest winien rząd. Za podatki od gruntów też. Wez koło i je. .. j się w czoło.