UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do @ Betti. Za restrukturyzację etatów. Też winien rząd. Za podwyżkę wody w WPWiK też jest winien rząd. Za podatki od gruntów też. Wez koło i je. .. j się w czoło.


Anuluj