UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oczywiście że tak! A kto mianuje na stanowisko prezesa urzędu regulacji energetyki jeśli nie premier? Naprawdę wierzy Pan że to nie kolesiostwo? I co ma Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji do naszego szpitala? Chyba się coś Panu pomyliło. No i ten ostatni tekst "weź koło i j. .. się w czoło"do żony też się pan tak zwraca?