UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Straszne co się dzieje, do lekarza sie dostac nie mozna tylko teleporada. Nasza służba zdrowia ledwo zipie. Teraz ją całkiem wykoncza. Na fundusz medyczny też nie ma pieniedze. Duda obiecal i nie ma. Chyba sam bedzie ludzi leczył bo lekarze za granice uciekną z tego kraju. Cała kasa roztrzepana
Edward Sztorc