UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc - Pierwszą corke rodziłam na Komeńskiego, drugą na Klinicznej w Gdańsku. Tam to dopiero był dramat, ale teraz już się przenieśli. W Elblągu nie było ażtak źle

Katka

Anuluj