UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc - Pierwszą corke rodziłam na Komeńskiego, drugą na Klinicznej w Gdańsku. Tam to dopiero był dramat, ale teraz już się przenieśli. W Elblągu nie było ażtak źle
Katka
@Gosc - Pierwszą corke rodziłam na Komeńskiego, drugą na Klinicznej w Gdańsku. Tam to dopiero był dramat, ale teraz już się przenieśli. W Elblągu nie było ażtak źle
Katka